Duyurular

Sözleşmeli Personel Alımı

 

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 36’ncı maddesinde belirtilen sağlık hizmetleri ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfındaki unvanlarda çalıştırılmak üzere, merkezi yerleştirmeyle anılan Kanun’un 4/B maddesine göre sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.
 
BAŞVURU BİLGİLERİ
 
Detaylı bilgi, ÖSYM tarafından www.osym.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olan KPSS – 2010/5 Tercih Kılavuzunda bulunmaktadır.
Adaylar tercihlerini,  23 – 28 Haziran 2010 tarihleri arasında ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olan kılavuzda yer alan kurallara göre internet üzerinden kendileri yapacaklardır.
ÖSYM’ye veya Bakanlığımıza posta yoluyla gönderilen ya da elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır.
KPSS – 2010/5 Sağlık Bakanlığı Tercih Kılavuzuna göre yapılacak yerleştirmeye başvuracak adayların, daha sonra herhangi bir mağduriyet yaşamamaları amacıyla bu kılavuzu dikkatle incelemeleri ve kurallara uygun olarak tercihlerini yapmaları gerekmektedir.
Yerleştirme sonuçlarının ÖSYM tarafından açıklanmasını müteakiben, göreve başlama işlemleri hakkında http://personel.saglik.gov.tr  internet adresinde ayrıca duyuru yapılacaktır.
 
KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR
17/06/2010
Son Güncellenme Tarihi: 17 Haziran 2010

© T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü. Tüm hakları saklıdır.